بازاریابی بخش جدایی‌ناپذیر کسب‌ و کارهای مختلف است. اما امروزه به دلیل حضور بسیاری از کسب ‌و کارها در فضای وب موضوع بازاریابی دیجیتال نیز اهمیت زیادی یافته است. بنابراین برای موفقیت یک کسب‌ و کار اینترنتی و افزایش فروش آن علاوه بر داشتن سایت باید ابزارها و استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ را نیز بکار برد. برای مثال به کمک شرکت بازاریابی اصفهان می‌توانید برند خود را به تعداد بیشماری از کاربران معرفی کرده و کسب‌ و کار خود را بهبود ببخشید.

در این مطلب با خدمات ارائه شده در شرکت‌های بازاریابی سنتی و آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌شوید. همچنین در ادامه خدمات ارائه شده در این زمینه توسط اصفهان سئو نیز معرفی می‌گردد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از تعرفه سئو در اصفهان و دریافت خدمات مرتبط در این حوزه با ما همراه شوید. 

 شرکت بازاریابی چیست؟

بازاریابی به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها برای شناسایی نیازهای مشتریان، پیش‌بینی خواسته‌ها و انتظارات مشتریان و در نهایت برآورده ساختن آن‌ها گفته می‌شود. در واقع شرکت‌های بازاریابی همچون شرکت بازاریابی اصفهان به راهکارهایی فکر می‌کنند که به جذب مشتری و افزایش فروش کمک می‌ کنند.

بازاریابی یا هنر فروش باعث تعامل و ارتباط بین مشتریان و فروشندگان محصولات مختلف یا صاحبان کسب‌ و کارها می‌شود. وظیفه شرکت بازاریابی ایجاد این ارتباط دو طرفه است. هر کسب‌ و کاری با استفاده از روش‌های بازاریابی درست و پیاده‌سازی اصولی آن‌ها می‌تواند نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و آن‌ها را به نقاط قوت و توانمندی خود تبدیل سازد.  همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در اصفهان و خدمات مرتبط با این حوزه با ما همراه شوید.

شرکت بازاریابی چیست؟

 به طور کلی بازاریابی بر 4 اصل استوار است که عبارتند از:

 1. کالا، محصول یا خدمات.
 2. توزیع، پخش یا محل عرضه.
 3. تعیین قیمت.
 4. ترویج و توسعه کسب‌ و کار.

امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه بازاریابی به کسب‌ و کارهای گوناگون کمک می‌کنند.

 شرکت بازاریابی دیجیتال چیست؟

بر طبق تعریف ارائه شده توسط نیل پتل (Neil Patel) بازاریابی دیجیتال به هرگونه از بازاریابی محصولات و خدمات گفته می‌شود که از طریق دستگاه‌های الکترونیکی صورت گیرد. بر اساس این تعریف می‌توان گفت که دیجیتال مارکتینگ حوزه نسبتا جدیدی نیست و اولین مورد آن به بیش از 100 سال پیش باز می‌گردد.

امروزه شرکت‌های مختلف از راه‌های متعددی همچون سایت‌های خود، موتورهای جستجوی گوگل، رسانه‌های اجتماعی و ایمیل با مشتریان فعال آینده در ارتباط هستند. بنابراین در حال حاضر روش‌های سنتی بازاریابی کسب ‌و کارها دیگر کارآمد نیستند.

از آنجایی که بازاریابی هنر ارتباط با مخاطب در زمان و مکان درست است، پس امروزه بازاریابان دیجیتالی باید در اینترنت به دنبال مشتری یا مخاطب خود بگردند. شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ با جذب نیروهای متخصص و بکارگیری ابزارهای مناسب با کسب‌ و کارهای مختلف همکاری می‌کنند. سپس متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال با بررسی ویژگی‌های کسب‌ و کارهای مختلف به آن‌ها یاری می‌رسانند که در بستر اینترنت عملکرد مناسبی داشته باشند. همچنین هنگامی که تمرکز یک کسب‌ و کار روی دیجیتال مارکتینگ باشد، مخاطبان بسیاری را به برند خود جذب می کند که این امر نقش موثری در افزایش ترافیک سایت دارد.

شرکت بازاریابی دیجیتال چیست؟

برخی از تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال که توسط شرکت‌های مختلفی همچون شرکت بازاریابی اصفهان سئو ارائه می‌شوند، به شرح زیر است:

 1. بهینه‌سازی سئو سایت.
 2. بازاریابی محتوایی.
 3. بازاریابی درونگرا.
 4. دیجیتال مارکتینگ از طریق رسانه‌های اجتماعی.
 5. افزایش ترافیک سایت از طریق پرداخت برای هر کلیک یا PPC.
 6. همکاری در فروش یا Affiliate Marketing.
 7. تبلیغات بومی شامل تبلیغات شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و اینستاگرام و پست‌های حمایت شده توسط BuzzFeed.
 8. ایمیل مارکتینگ.
 9. اتوماسیون بازاریابی.

اهمیت استفاده از بازاریابی دیجیتال

در حقیقت اعمال استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال در کسب‌ و کارهای اینترنتی به دلایل مختلفی اهمیت دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. استراتژی بازاریابی اتخاذ شده به صورت کامل به بازاریابی دیجیتال بستگی دارد.
 2. موجب افزایش فروش و افزایش درآمد حاصل از آن می‌شود.
 3. در محبوبیت بیشتر برند موثر است.

اهمیت استفاده از بازاریابی دیجیتال

 1. به برقراری رابطه بهتر با مشتریان و بهبود چشم‌اندازهای آتی کسب‌ و کار کمک می‌کند.
 2. باعث بهبود نرخ بازگشت سرمایه یا ROI می‌شود.
 3. دیجیتال مارکتینگ فرصت‌های شغل بسیاری را به وجود آورده است.
 4. به دیده شدن سایت در صفحه اول جستجوی نتایج گوگل کمک می‌کند.
 کاربرد و مزایای بازاریابی دیجیتال

مشاوره گرفتن از شرکت بازاریابی اصفهان برای هر کسب‌ و کاری اعم از B2B (کسب ‌و کار به کسب ‌و کار) و B2C (کسب ‌و کار به مشتری) مفید است. در واقع دیجیتال مارکتینگ علاوه بر درک نیازهای مشتریان محتواهایی ارزشمند و مرتبط را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. البته هر کسب‌ و کاری نمی‌تواند از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال یکسان و مشابهی پیروی نماید و برای هر یک روند متفاوتی موثر است. سئو اصفهان بهترین دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است که به بهترین شکل بازاریابی دیجیتال را برای شما انجام می دهد.

اگر شرکت شما به صورت B2B خدمات خود را ارائه می‌دهد، استراتژی بازاریابی دیجیتال مورد استفاده باید از طریق وب‌سایت و پشتیبانی از کانال‌های دیجیتال با کمک سئو صورت گیرد. همچنین در این شرایط باید در رسانه‌های اجتماعی تخصصی همچون لینکدین مشتریان خود را هدف‌گذاری کنید. ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی، گوگل ادز و بازاریابی محتوایی نیز روش‌هایی موثر برای دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های B2B هستند. شما می‌توانیید با تعیین یک راهکار بازاریابی خوب و استفاده از تکنیک‌های مناسب، بازدهی زیادی را برای کسب‌ و کار خود به ارمغان آورید.

کاربرد و مزایای بازاریابی دیجیتال

در بازاریابی دیجیتال برای شرکت‌های B2C برخلاف بازاریابی B2B، مشتریان به دنبال بازگشت سرمایه خود نیستند. در واقع مشتریان می‌خواهند محصولات یا خدماتی را پیدا کنند که باعث آسان‌تر شدن زندگی آن‌ها می شود. بنابراین شما باید روی سرعت‌بخشی به فرآیند خرید مشتریان از زمان ورود کاربر به وب‌سایت تا لحظه ثبت سفارش تمرکز نمایید. همچنین بهینه‌سازی سئو سایت نیز بر جذب مشتریان آنلاین بیشتر و افزایش نرخ تبدیل، موثر است. برای شرکت‌های B2C استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، پینترست و فیسبوک توصیه می‌شود.

معرفی شرکت بازاریابی اصفهان سئو

در دنیای رقابتی امروز دیگر زمان بازاریابی سنتی گذشته است و شما باید برای باقی ماندن در ذهن مخاطبان خود از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. این شیوه بازاریابی مدرن به شما کمک می‌کند که خدمات و محصولات خود را در گستره وسیعی به دیگران معرفی نمایید.

شرکت بازاریابی اصفهان سئو با بهره‌مندی از یک تیم خلاق و متخصص همواره در تلاش است که محصولات و خدمات مشتریان خود را به برندی مطرح تبدیل سازند. تیم دیجیتال مارکتینگ اصفهان سئو به شما کمک می‌کنند که با راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی در مرکز توجه افراد بیشتری قرار گیرید و به دیگران معرفی شوید.

معرفی شرکت بازاریابی اصفهان سئو

این تیم با ارزیابی نیازهای مشتریان اقدام به انتشار تبلیغات دیجیتالی می‌نماید. اصفهان سئو در این مسیر از تولید محتوای جذاب و منحصربه‌فرد و همچنین بهینه‌سازی سئو کمک می‌گیرد. در کل خدمات این شرکت در زمینه بازاریابی دیجیتال به خدمات و فعالیت مشتریان بستگی دارد. اگر شما نیز محصول یا خدمتی دارید که می‌خواهید آن را در دید عموم مشتریان قرار دهید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه