طراحی اپلیکیشن در اصفهان

با توجه به استفاده روزانه افراد از موبایل به عنوان یک وسیله ضروری و همیشه همراه، طراحی اپلیکیشن های موبایل می تواند بسیاری از مشکلات افراد در دسترسی به خدمات ارائه شده توسط بیزنس های مختلف را برطرف کرده و ارتباط با سازمان ها و کسب و کارها را آسان تر نماید. پیشنهاد ما به شما برای دسترسی راحت تر مشتریان به خدمات ارائه شده توسط شما و ایجاد پل ارتباطی مناسب با مشتریان، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های موبایل می باشد. با توجه به کاربران اپلیکیشن مورد نظر خود می توانید طراحی نرم افزارهای موبایل خود را بر اساس سیستم عامل های متفاوت موبایل از جمله اندروید و ios سفارش دهید. داشتن نرم افزار اختصاصی برای کسب و کار می تواند یکی از عوامل زمینه ساز اعتماد مشتری به کسب و کار مذکور باشد.

لزوم مشاوره اختصاصی قبل از سفارش اپلیکیشن

قبل از سفارش طراحی برای اپلیکیشن مورد نظر خود با برگزاری جلسات مشاوره با افراد متخصص در این زمینه علاوه بر دریافت مشاوره های تخصصی می توانید از ایده های تخصصی و به روز تیم مشاوره استفاده نمایید و با طرح ریزی اصولی برای نرم افزار مورد نظرتان، تا حد زیادی از تحمیل هزینه های اضافی پیشگیری نمایید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در اصفهان و خدمات مرتبط با این حوزه با ما همراه شوید.

قیمت طراحی اپلیکیشن

شرکت سئو اصفهان با بهره مندی از تیم برنامه نویس متخصص، مجرب و خلاق، انواع مختلف اپلیکیشن های تخصصی در پلتفرم های مختلف را طراحی و پیاده سازی می کند. ساخت اپلیکیشن های موفق در زمینه های مختلف، علاوه بر دانش به روز مستلزم داشتن تجربه و مهارت های خاص تحلیل و برنامه نویسی می باشد که این مهارت ها در سایه تجربه های قبلی کسب می گردد. تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ..... با داشتن تجربه های فراوان در این زمینه، کلیه خدمات مربوط به طراحی اپلیکیشن را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و همچنین دسترسی اکثر افراد به اینترنت و گوشی های هوشمند و همچنین کمبود وقت برای انجام کارهای روزانه به صورت حضوری، افراد تمایل بسیاری به استفاده از خدمات مبتنی بر وب دارند این خدمات شامل خرید های اینترنتی، استفاده از تاکسی های اینترنتی، سفارش غذا بصورت آنلاین و یا سایر خدماتی از این قبیل می باشد. برای موفقیت در کسب و کار و همچنین حفظ مشتری در کسب و کارهایی که تا به امروز بصورت حضوری انجام می شدند، ارائه خدمات بصورت غیرحضوری دارای اهمیت ویژه ای می باشد. شما با طراحی یک اپلیکیشن زیبا و قدرتمند می توانید به آرامش خیال مشتریان و رونق کسب و کار خود کمک شایانی نمایید.

مراحل ساخت یک اپلیکیشن قدرتمند

مراحل ساخت یک اپلیکیشن زیبا، کاربردی و قدرتمند شامل موارد زیر است:
تعیین ایده اصلی:

در ابتدا باید انتظارات خود از طراحی این اپلیکیشن را عنوان کرده و مزیت ها و نقاط قوت طرح خود را در مقایسه با سایر موارد موجود مشخص کنید.

تعیین طرح کلی اپلیکیشن:

پس از مشخص شدن ایده اصلی و قابلیت های برنامه مورد نظر، باید طرح اپلیکیشن با جزئیات کامل مشخص گردد. این کار می تواند توسط کارفرما و یا توسط تیم تخصصی در شرکت برنامه نویسی با توجه به ایده اولیه انجام شود. البته انجام این مرحله توسط شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن بسیار اصولی تر و تخصصی تر خواهد بود.

ارائه طرح اولیه اپلیکیشن به صورت گرافیکی:

پس از مشخص شدن طرح کلی باید تمامی فرم های اپلیکیشن با جزئیات کامل و یا به عبارتی ظاهر نرم افزار توسط تیم طراحی، پیاده سازی شود. این مرحله دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد چون ظاهر اپلیکیشن در حقیقت معرف کسب و کار مذکور می باشد و طراحی ظاهر اپلیکیشن باید با خصوصیات ظاهری کسب و کار هماهنگی داشته باشد تا بتواند معرف کسب و کار باشد.

پیاده سازی اولیه اپلیکیشن:

پس از تایید طرح گرافیکی باید برنامه نویسی اپلیکیشن انجام شود و تمامی ارتباطات قسمت های مختلف کد نویسی و سپس تست گردد.

برنامه نویسی نهایی:

در این مرحله باید با توجه به اطلاعات مورد نیاز در قسمت های مختلف برنامه، پایگاه داده ها ایجاد شده و سپس تمامی قسمت های مختلف اپلیکیشن به پایگاه داده ها متصل گردد. همچنین در این مرحله api ها توسط برنامه نویس طراحی و استفاده می شوند.
پشتیبانی اپلیکیشن: پس از پایان برنامه نویسی باید اپ مورد نظر در شرایط مختلف تست گردد تا از کارکرد درست و بدون عیب و نقص آن اطمینان حاصل گردد. پس از تست نهایی اپلیکیشن به کارفرما تحویل داده می شود و آماده انتشار توسط کارفرما می باشد.

استفاده از اپلیکیشن موبایل برای تسهیل کارها

استفاده از اپلیکیشن های موبایل طیف گسترده ای از نیازهای روزمره ما را پوشش می دهد و کارها را برای افراد راحت کرده است و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های حاصل از رفت و آمد برای انجام کارها شده است. امروزه کسب و کارهای گوناگون به جهت حفظ و گسترش کار خود ملزم به طراحی اپلیکیشن های موبایل می باشند. برای سفارش و ساخت اپلیکیشن موبایل مراحل مختلفی را باید طی نمود که عبارتند از:

ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن موبایل:

کارفرما باید ویژگی های مختلف اپلیکیشن مورد نظر خود را به شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل اعلام نماید.

برگزاری جلسات تخصصی با شرکت نرم افزاری:

پس از ثبت درخواست بایستی جلساتی برای مشاوره با تیم طراحی برگزار گردد و امکان سنجی های مختلف بر اساس درخواست اولیه صورت پذیرد.

طراحی نمونه اولیه:

نمونه اولیه اپلیکیشن از حساس ترین بخش های کار می باشد چون طرح کلی اپ چه از نظر ظاهری و چه از نظر خدمات ارائه شده در این طرح مشخص می گردد.

بررسی زیرساخت مورد نیاز برای اپلیکیشن:

پس از تکمیل و تست نمونه اولیه، تکنولوژی های مورد نیاز ساخت اپلیکیشن انتخاب می گردد.

تعیین هزینه و زمان:

هزینه، زمان و همین طور نحوه ساخت اپلیکیشن در این مرحله توسط شرکت برنامه نویسی تعیین می گردد.

بررسی نهایی و عقد قرارداد:

پس از عقد قرارداد تولید و پیاده سازی اپلیکیشن آغاز می گردد.

نوشتن دیدگاه