دوره آموزش سئو در اصفهان

دوره آموزش سئو در اصفهان فرصتی است برای ایده پردازی، تعیین هدف و پیشبرد اهداف وب سایت. در این مسیر تمام ابزار های کاربردی و مناسب برای تولید محتوای سئو شده به شما معرفی می شود. برای مفهوم سئو تعاریف متفاوتی وجود دارد. افراد زیادی گمان می کنند که سئو فرایندی آسان است که در مدت زمانی کوتاه می توان به نتیجه مورد نظر رسید. در مقابل این افراد، افرادی هستند که فرایند سئو را فرایندی زمانبر که نیازمند تلاش زیادی است توصیف می کنند. سئو شامل تمام راهکار های استراتژِیک برای بهبود رتبه در موتور های جست و جو است.

در فرآیند سئو مهم ترین و تاثیر گذارترین عوامل مرتبط با صفحه وب سایت بررسی می شوند. بهینه سازی سایت باید با روش های درست و مجاز انجام شود در غیر اینصورت نه تنها انتظار بهبود رتبه وب سایت در موتور های جست و جو را نداشته باشید بلکه منتظر جریمه گوگل نیز باشید. اینجاست که آموزش صحیح اصول سئو سایت اهمیت پیدا می کند. یکی از پیش نیاز هایی که برای حضور در این دوره آموزشی نیاز است داشتن دانش نسبی قبلی می باشد. برای شرکت در این دوره آموزشی بهتر است یک آشنایی ابتدایی با مفهوم سئو سایت داشته باشید. برای یادگیری سئو سایت نیازمند داشتن پشتکار، صبر و زمان برای مطالعه و بروز شدن دارید.

دوره سئو چیست

یقینا امروزه رقابت اکثر وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بر سر افزایش رتبه وب سایت در میان رقبا و تصاحب جایگاه نخست در نتایج جست و جوی گوگل می باشد. به همین جهت اکثر افراد شاغل در زمینه کسب و کار های متفاوت، علاقمند به یادگیری سئو و اصول بهینه سازی وب سایت خود هستند. ممکن است برخی افراد با مطالعه منابع نامعتبر در خصوص سئو وب سایت و با پیاه سازی آن ها در وب سایتشان خطرات جدی برای وب سایت خود رقم بزنند. سئو سایت اصفهان با ارائه خدمات منحصر بفرد در زمینه آموزش سئو در اصفهان شما را در رسیدن به رتبه بهتر در نتایج جست و جو کمک کرده است. دوره آموزش سئو در اصفهان برای تمام صاحبان کسب و کار ها، مدیران وب سایت ها و تمامی علاقمندان به فناوری اطلاعات کاربرد دارد. بعد از اتمام دوره آموزش تخصصی سئو شما قادر خواهید بود تا مراحل سئو را گام به گام برای وب سایت خود پیش ببرید و چند گام از رقبای خود جلوتر حرکت کنید.

اموزش سئو اصفهان

اموزش سئو اصفهان

اموزش سئو اصفهان بی شک یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت برای مدیران سایت ها و شرکت ها می باشد. برای آموزش کامل سئو می بایست تلاش ویژه ای از خود نشان دهید تا بتوانید متقابلا به درآمد مد نظر خود برسید. سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای تمامی موتور های جستو جو می باشد اما در ایران گوگل طرفداران به مراتب بیشتری دارد.
سئو به زبان ساده علمی است که به وسیله آن وب سایت شما در نتایج موتور های جست و جو نمایش داده می شود و ترافیک کنونی وب سایت شما را چندین برابر افزایش دهد. علم سئو شامل تکنیک های فراوانی است که برای یادگیری آن ها نیازمند تمرین فراوان و تسلط بر بهینه سای سایت به صورت سئو داخلی و سئو خارجی می باشید. با رعایت اصول سئو و دیجیتال مارکتینگ در وب سایت شما و قرار گرفتن سایت در رتبه های اول گوگل، با افزایش 50 برابری فروش مواجه خواهیم شد. شاید باور این مورد سخت باشد اما تجربه ثابت کرده است که قدرت سئو بیشتر از این حرف ها می باشد.

آموزش تخصصی سئو اصفهان

آموزش تخصصی سئو اصفهان

آموزش تخصصی سئو اصفهان صحبت از درآمد های فوق العاده بدون صرف هزینه های هنگفت بازاریابی، دارد. اما چگونه سئو می تواند یک کسب و کار را کاملا متحول کند اما تمام افراد از آن بهرمند نشوند. پاسخ به این سوال نیازمند تخصص بالا در بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو در زمان حال می باشد.
اگر به 5 یا 10 سال قبل باز گردیم دانش سئو به شکل کنونی وجود نداشت و این سطح از رقابت نیز برای وب سایت ها وجود نداشت. اگر امروزه وب سایت در نتایج اولیه گوگل ظاهر شود دیگر مشکل مشتری و درآمد را نخواهید داشت. آموزش تخصصی سئو اصفهان به شما کمک می کند برند شما را همگی ببینند، مشتریان جدیدی را جذب کنید، هزینه های بازاریابی را به طور خارق العاده ای کاهش دهید، به مشتریان هدفمند وب سایت خود دست پیدا کنید و احتمال استفاده از سرویس های خود را برای جستجو کنندگان گوگل به طور قابل توجهی افزایش دهید.

ویژگی های دوره اموزش سئو اصفهان

ویژگی های دوره اموزش سئو اصفهان

ویژگی های دوره اموزش سئو اصفهان چیست و پس از حضور در این دوره چه اتفاقی می افتد؟ دوره آموزش سئو در اصفهان به شما کمک می کند تا بدون صرف هزینه های زیاد در زمینه تولید محتوا و بهبود رتبه وب سایت، خودتان سکان سئو وب سایت خود را بر عهده بگیرید و گزارش های بدست آمده از وب سایتتان را خودتان تحلیل کنید.
در دوره تخصصی سئو سایت اصفهان شما با منطق و ساختار گوگل آشنا می شوید و از مهم ترین ملاک های گوگل برای رتبه بندی سایت مطلع می شوید. در این دوره شما توانایی استخراج کلمات کلیدی وب سایتتان را بدست خواهید آورد و یک استراتژی حرفه ای برای بهبود رتبه صفحات سایت بچینید. با اصول تولید محتوای حرفه ای آشنا می شوید و می توانید فرایند لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی وب سایت را خودتان پیش ببرید.

قیمت دوره آموزش سئو

قیمت دوره آموزش سئو

قیمت دوره آموزش سئو با توجه به سطح اطلاعات شما متفاوت می باشد. دوره بهینه سازی سایت برای برنامه نویسان، طراحان وب سایت و وبمستر ها بسیار ایدئال می باشد و آشنایی با این موارد می تواند شما را به جلو پرتاب کند. با توجه به تغییرات متعددی که موتور های جستجو دارند برای هر وب سایت لازم است اصول سئو رعایت شود تا بتواند کاربران بیشتری را از طریق موتور های جست و جو به وب سایت جذب کند.
در دوره اموزشی سئو که توسط سئو سایت برگزار می شود، اصول سئو سایت مطابق با قوانین و دستور العمل های گوگل آموزش داده می شود. این دوره شامل موارد کدنویسی، اصول تولید محتوا، سئو داخلی، سئو خارجی، مانیتورینگ وبسایت و ... می باشد. آشنایی با برنامه نویسی می تواند در بهینه سازی وب سایت به شما کمک ویژه ای کند. آشنایی با اصول تجارت الکترونیک به منظور افزایش توانایی در بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو طراحی شده است و تمامی افراد حاضر در این دوره آموزشی می توانند جایگاه وب سایت خود را ارتقا ببخشند و کسب و کار صنعت خود را متحول کنند. یکی از این روش ها سئو می باشد که از جمله روش های تخصصی در دنیای تجارت الکترونیک و برند سازی می باشد. حضور در کلاس سئو می تواند شما را چندین گام از رقیبانتان جلو بیندازد. زمان و مکان کلاس آموزش سئو پس از ثبت نام شما مشخص می شود و این مورد به میزان توانایی های شما نیز بستگی دارد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام کافیست فرمی که در انتهای مطلب وجود دارد را تکمیل کنید و آن را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس برقرار کنند. با سئو سایت به اهداف دیجیتال مارکتینگ خود دست پیدا کنید.

سوالات متداول:

دوره آموزش سئو در اصفهان برگزار می شود؟

این دوره حضوری در اصفهان و تهران و غیرحضوری به صورت وبینار برگزار می گردد.

دوره آموزش سئو مخصوص چه کسانی است؟

این دوره برای صاحبان سایت و وبمستران و کلیه افرادی است که میخواهند صفر تا صد سئو را آموزش ببینند.

آموزش سئو به صورت تئوری است؟

خیر، در این دوره علاوه بر مباحث پایه علم SEO تمامی موارد آموزش داده شده به صورت case study عملی اجرا می شود. 

 

آموزش مباحث مقدماتی سئو

 سئوی تخصصی چیست؟
روش های سئو سایت
آشنایی با مبانی اولیه سئو
آشنایی با نحوه نگرش موتور های جست و جو به وب سایت
آشنایی با مفاهیم HEO، SEM، SMO، PPC، SERP
آشنایی با مفهوم رابط کاربری یا UI
آشنایی با مفهوم تجربه کاربری یا UX
بررسی مفهوم سئو داخلی یا On Page SEO
بررسی مفهوم سئو خارجی یا Off Page SEO
آشنایی با مفهوم HTTPS و اهمیت آن در سئو سایت
سئو کلاه سفید
سئو کلاه خاکستری
سئو کلاه سیاه

آشنایی با مباحث هاست و دامنه

 تاثیر دامنه در سئو سایت
مدت زمان تمدید دامنه
اهمیت پسورد دامنه
تاثیردامنه های رایگان در سئو سایت
تاثیر دامنه های ir و com در سئو سایت
تاثیر دامنه فارسی در سئو سایت
ویژگی های یک دامنه خوب برای سئو سایت
تاثیر دامنه در سئو سایت
تاثیر هاست در سئو سایت
المان های مهم در انتخاب هاست

انتخاب پورتال و cms مناسب

معرفی cms و انواع آن
بیان تاثیر cms های مختلف در سئو سایت
بررسی سئو جوملا
معرفی تگ های متا
آشنایی با بردکرامب و تاثیر آن در سئو سایت
آموزش پیکربندی سایت قبل از شروع فرآیند سئو
آموزش ساخت sitemap و تاثیر آن در سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

 چگونگی انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو سایت
روش پیدا کردن کلماتی که مشتریان شما به دنبال آن هستند
بررسی رقبا
معرفی ابزار های کاربردی استخراج کلمات کلیدی
روش پیدا کردن کلمات کلیدی که رقبا روی سئو آن کلمات کار کرده اند
Long Tail Keywords و تاثیر آن در سئو
تدوین استراتژی برای استخراج کلمات کلیدی

نحوه تولید محتوا ارزشمند و چگونگی بازاریابی محتوا

 تولید محتوای پادشاه
اهمیت محتوا نسبت به سایر عوامل موثر در سئو سایت
تاثیر انتخاب تیتر مناسب برای مطالب
آیا می توان از محتوای کپی استفاده کرد؟
استراتژی تولید محتوا
بازاریابی محتوا چیست
تاثیر محتوای بازار یابی شده در سئو سایت

آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر

 اهمیت WebMaster Tools
آموزش تمام مراحل ثبت سایت در گوگل وبمستر
آموزش بخش داشبورد و قسمت های مهم گوگل وبمستر

معرفی الگوریتم های گوگل

 الگوریتم گوگل چیست؟
اهمیت الگوریتم های گوگل
الگوریتم پاندا
الگوریتم پنگوئن
الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم دزد دریایی
الگوریتم کبوتر
الگوریتم رنک برین

معرفی الگوریتم های گوگل

 لینک سازی چیست؟
اهمیت لینک سازی
لینک سازی داخلی چیست
لینک سازی خارجی چیست
مفهوم بک لینک
آغاز لینک سازی خارجی
بهترین ابزار های سئو برای لینک سازی
بررسی لینک سازی و گزارش فعالیت رقبا

بررسی نکات تخصصی سئو

 سئوی سایت روی کلمات کلیدی سخت
معرفی ابزار های بررسی سئو سایت
آنالیز نتایج حاصل شده در سئو سایت

اسکیما آموزش سئو اصفهان