داستان سایه سازان توانا

اگر زمانی در گوگل در حیطه سایبان جستجو کرده باشید، احتمال اینکه پاسخ خود را در سایت سایه سازان توانا دریافت کرده باشید بسیار بالا است. سایت سایه سازان توانا از بهترین سایت های فروش سایبان است. این سایت فعالیت خود را در سال 1393 آغاز کرد. آن روزها شرکت ها دیجیتال مارکتینگ بسیار کمی در استان اصفهان فعالیت داشتند و بهترین آن ها پونه مدیا بود. پس به پونه مدیا رفتند و سایت خود را راه اندازی کردند. دامنه سایه بان با توجه به فعالیت آن انتخاب شد و مفید و مختصر کار این سایت را به مخاطب معرفی می کند. طراحی سایت سایه سازان توانا پروسه طولانی مدت خود را داشت تا بتوان UI/UX درستی را برای آن پیاده سازی کرد.

طراحی سایت سایه سازان توانا

طراحی سایت سایه سازان توانا

طراحی سایت سایه سازان توانا رابط کاربری بسیار خوبی دارد و همه کاربران به راحتی به هر بخشی که بخواهند دسترسی دارند. منوی این سایت با گذشت زمان بهینه تر و کامل تر شد و قسمت پروژه ها در این سایت قرار گرفت تا مخاطبان بتوانند با مشاهده نمونه کارهای این مجموعه راحت تر به آن اعتماد کنند. همچنین بخش تماس با ما و درباره ما به منو سایت سایه سازان توانا اضافه شد. لوگو این سایت توسط تیم حرفه ای طراحی سایت آن طراحی شد. پونه مدیا تیمی حرفه ای و هنرمند هستند و با توجه به تجربه های گسترده ای که در زمینه طراحی سایت های مختلف دارند، به بهترین شرکت های طراحی سایت اصفهان تبدیل شده اند. پس از گذشت مدتی سئو نیز وارد کار شد و برای افزایش ترافیک و رتبه سایت قسمت مقالات را به سایت سایه سازان توانا افزودند. فونت و رنگ های نوشته های این سایت کاملا خوانا هستند و کاربر را اذیت نمی کنند. کافی است یک بار سایت سایه سازان توانا را مشاهده کنید تا متوجه دسترسی راحت خودتان به بخش های مختلف این سایت و ساده و در عین حال شیک بودن آن شوید.

سئو سایت سایه سازان توانا

سئو سایت سایه سازان توانا

سایت سایه سازان توانا از برترین سایت ها در زمینه مختص خودش است و با بسیاری از کلمات کلیدی در رتبه های اول گوگل قرار گرفته است. سئو سایت آن نیز توسط تیم سئوی پونه مدیا انجام شده است و نتایج آن راضی کننده است. این سایت با کلماتی همچون سایبان ماشین، سایبان حیاط منزل، سایبان پارکینگ و... جایگاه های برتر گوگل را تصاحب کرده است. در این سایت مقالات مفیدی در خصوص سایه بان و انواع آن ها و هر آنچه در رابطه با سایبان نیاز دارید قرار گرفته است. بهینه سازی صفحات یکی از کارهایی است که سئوکاران آن برای هر چه بیشتر شدن ترافیک سایت آن را انجام دادند. همچنین کارهایی از جمله لینک سازی داخلی، لینک سازی خارجی، ایجاد مقالات به روز، افزودن اسکما و... از کارهایی هستند که در این سایت صورت گرفته اند و باعث افزایش رنک آن شده اند. همچنین می توانید نام سایت سایه سازان توانا را جستجو کنید و می بینید که گوگل Related Search هایی همچون قیمت سایبان پارکینگ خودرو و ... را به شما نشان می دهد. با مشاهده سایت سایه سازان توانا می توانید تصمیم بگیرید که سئو سایت و طراحی سایت خود را به چه تیمی بسپارید. پیشنهاد ما به شما تیم پونه مدیا است که صدها نمونه کار موفق دارند.

نوشتن دیدگاه