داستان سئو و طراحی سایت آهن پخش

اگر در زمینه آهن آلات سرچ کرده باشید، سایت آهن پخش را حتما دیده اید. آهن پخش از معدود سایت های موفق در پخش و عرضه انواع مقاطع فولادی است. آهن پخش پیشینه ای نسبتا طولانی دارد. آذر ماه سال 1395 بود که طراحی سایت فروشگاهی آهن پخش توسط تیم متخصص و درجه یک پونه مدیا انجام شد. البته همه چیز به اینجا ختم نشد؛ تیم پشتیبانی و UX و UI کاران حرفه ای مجموعه پونه مدیا همواره تغییراتی را در طراحی سایت آهن پخش صورت دادند تا همه چیز به نحو بهتری در جای خود قرار گیرند و طراحی رابط کاربری آن راحت تر شود. سلیقه و نیاز مشتری نیز از فاکتورهایی است که طی این پشتیبانی رعایت می شوند. به مرور زمان منو این سایت کامل تر و گسترده تر شد، تعداد زیادی محصول به آن اضافه شدند، قرار گیری چکیده ای از آخرین اخبار آهن و فولاد این سایت در صفحه اول جلوه ای زیباتر پیدا کرد و جابه‌جا شدن بخش ثبت نام و ورود به سایت جهت خرید و مرتب تر شدن جایگاه آن از کارهایی بود که برای بهتر شدن این سایت به مرور انجام شدند. تیم متخصص پونه مدیا شهریور سال هزار و سیصد و نود و شش سرور سایت آهن پخش را برای برخی از موارد جابه‌جا کردند تا افزون بر آن، سرعت سایت افزایش یابد و کاربران اذیت نشوند.

طراحی سایت و پشتیبانی آهن پخش

طراحی سایت و پشتیبانی آهن پخش

در راستای افزایش ارتباط بیشتر کاربر با سایت و راحت تر بودن اقدامات موردنیاز او، بخشی به نام عضویت در خبرنامه آهن پخش قرار گرفت تا کاربران با وارد کردن ایمیل خود بتوانند خیلی سریع از خبرهای روز آهن آلات مطلع شوند. آهن پخش رقابت را دوست داشت و درباره راهنمایی های مشاوران پونه مدیا فکر می کرد و آن ها را عملی می کرد. سئو سایت آهن پخش، او را به یکی از قدرترین سایت های آهنی امروز کرد. خرداد 96 سئو سایت شروع شد، سئوکاران با تجربه استراتژی های ویژه این سایت را طراحی کردند و قدم به قدم مطابق آن پیش رفتند و نتایج درخشانی را کسب کردند. همین قدم های مرحله به مرحله چندین سال پیش باعث شده است که آهن پخش رتبه یک گوگل را از آن خود کند. فروردین 97 آپشنی جدید به این سایت اضافه شد و آن هم خبرهای لحظه ای مربوط به مقاطع فولادی بود، از کاربردی ترین آپشن هایی که داشتن آن برای چنین سایت هایی ضروری است. بهمن 99 بود که بخش دانشنامه آهن به سایت آهن پخش اضافه شد و این امر باعث رشد ده برابر سایت شد و جای پای آن را در رتبه های اول گوگل محکم تر کرد.

طراحی سایت و پشتیبانی آهن پخش

سئو سایت آهن پخش

 می توانید کلمات کلیدی مهمی همچون قیمت میلگرد، میلگرد، میلگرد ساده، قیمت روز میلگرد، میلگرد آجدار، میلگرد بناب، میلگرد ذوب آهن و... را در گوگل جستجو کنید و سایت آهن پخش را در رتبه یک یا دو گوگل مشاهده کنید. انجام اقدامات طولانی مدت و مهم در زمینه سئو روی این سایت به همراه طراحی سایت حرفه ای و اصولی آن، سبب موفق بودن آهن پخش شده است. کافی است نام خود سایت آهن پخش را سرچ کنید و مشاهده کنید که RELATED SEARCHES های گوگل نیز این سایت و نام آن را معتبر و برند شناخته است و گزینه هایی همچون قیمت پروفیل آهن پخش، قیمت میلگرد بناب امروز آهن پخش، کانال قیمت لحظه ای آهن آلات و موارد دیگری را به عنوان موارد مرتبط به کاربران پیشنهاد می دهد و آهن پخش را بیشتر و بیشتر موفق می کند. آهن پخش نمونه کاری موفق از تیم همه فن حریف پونه مدیا است و با توجه به این سایت، می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید پروژه سئو سایت و طراحی سایت خود را به پونه مدیا بسپارید و نتیجه دلخواه خود را بگیرید یا خیر. کارشناسان این مجموعه برای خدمت رسانی به شما آماده هستند و می توانید هرگونه سوالی در این رابطه دارید از آن ها جویا شوید.

سئو سایت آهن پخش

سئو سایت آهن پخش

سئو سایت آهن پخش

نوشتن دیدگاه