شرکت طراحی سایت اصفهان

با گسترش روز افزون تکنولوژی و ورود فضای مجازی به جای جای زندگی مردم، اهمیت داشتن سایت فعال و پویا برای هر کسب و کاری بیش از پیش نمایان می شود. برخورداری از سایتی که بتواند تعداد بازدید کنندگان قابل توجهی داشته باشد، می تواند ضامن رشد پیوسته و مستمر حرفه های گوناگون باشد. از این رو در جوامع امروزی شاهد بالا رفتن پر سرعت تعداد سایت های اینترنتی هستیم.

صاحبان کسب و کار با راه اندازی یک سایت برای شغل خود می توانند موجه تر جلوه کرده و اعتماد مخاطبان و بازدید کنندگان خود را جلب نمایند. برای انجام این کار راههای گوناگونی وجود دارد؛ از طراحی توسط خود فرد گرفته تا برون سپاری به یک شرکت حرفه ای طراحی سایت. در این میان برخی از متقاضیان به جای شرکت های معتبر و خبره، سفارش طراحی خود را به اشخاصی که به صورت انفرادی کار می کنند می سپارند. کدامیک بهتر است؛ سفارش طراحی سایت به شرکت های خوش نام طراحی سایت یا واگذاری به افرادی که به تنهایی در این زمینه فعالیت می کنند؟

مزایای کار با یک شرکت طراحی سایت در اصفهان

با یک سرچ مختصر در گوگل با لیست بلند بالایی از شرکت های طراحی سایت در اصفهان رو به رو می شویم که خدمات مختلفی به متقاضیان ارائه می دهند. اینکه کدامیک از این شرکت ها بر دیگری برتری دارند، اگر چه موضوع مهمی است اما در حیطه این بحث نیست و در حال حاضر به دنبال آن هستیم که بدانیم واگذاری طراحی سایت به شرکت ها چه مزایا و معایبی دارد.

همه ما می دانیم که چند فکر بهتر از یک فکر است. لذا ایده پردازی و پیگیری پروسه راه اندازی یک سایت توسط یک شرکت به دلیل برخورداری از روحیه تیمی و داشتن تیم کاری می تواند به نتایج بهتری بیانجامد. همچنین حضور یک تیم برای انجام پروژه مزایای قابل توجهی دارد. چرا که افراد با توجه به ویژگی های شخصی خود دارای نقاط قوت و ضعف هستند که با پیوستن به یک تیم و هم افزایی صورت گرفته بین نیروها، نقاط ضعف اعضای تیم توسط دیگران پوشش داده می شود. لذا کار انجام شده بدون نقص تحویل مشتری خواهد شد.

حسن دیگر برون سپاری طراحی سایت به شرکت های فعال در این رابطه، در زمان بندی های انجام شده است. اغلب شرکت ها به دلیل رعایت اصول مشتری مداری به تعهدات خود به شدت پایبند هستند و تاخیر در ارائه کار را تحمل نمی کنند. لذا مشتریان می توانند به زمانی که توسط شرکت اعلام می شود اعتماد کرده و در زمان مقبول کار مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

مزایای کار با یک شرکت طراحی سایت در اصفهان 

معایب کار با یک شخص برای طراحی سایت  

 گفتیم که برخی از صاحبان مشاغل راه اندازی سایت خود را به افرادی واگذار می کنند که به صورت منفرد کار می کنند و عضو هیچ گروه خاصی نیستند. این کار می تواند معایبی را با خود به همراه داشته باشد. قطعاً فرد منتخب در تمام زمینه های لازم برای راه اندازی سایت کاملاً خبره و حرفه ای نیست. لذا سایت می تواند با مشکلاتی در حین بهره برداری مواجه شود که از قبل پیش بینی نشده است. اختلال در عملکرد سایت نیز به سرعت تاثیر منفی بر کسب و کار خواهد گذاشت. چرا که مشتریان به این گونه فروشگاه های مجازی اعتماد نخواهند کرد.

همچنین یک فرد به تنهایی قادر نیست خدماتی نظیر پشتیبانی 24 ساعته برای سایت ارائه دهد در صورتیکه تیم های فعال در شرکت های طراحی سایت با ایجاد چند شیفت کاری در شبانه روز می توانند در لحظه به نیاز مشتریان خود پاسخ مطلوب ارائه دهند.

زمانبندی تحویل پروژه نیز مسئله دیگری است که در اینگونه موارد باعث آزردگی کارفرمایان می شود. چرا که زندگی هر فردی پر است از رویدادهای پیش بینی نشده. لذا فرد منتخب ممکن است با بروز اتفاقی خارج از کنترل وی، فرصت خود را برای انجام کار از دست بدهد و نتواند به وعده خویش برای تحویل کار را عملی نماید.

 معایب کار با یک شخص برای طراحی سایت

شرکت طراحی سایت شامل چه تیمی می شود  

شاید ابتدا به نظر برسد که تعداد نیروهایی که در یک شرکت طراحی سایت فعالیت می کنند محدود می باشد. اما باید بگوییم که راه اندازی سایت به صورت دقیق و حرفه ای نیازمند جمع شدن افراد با مهارت های گوناگون در کنار یکدیگر است. طراح UI، گرافیست، طراح UX، متخصص سئو و بهینه سازی، کارشناس وب هاستینگ و دامین، برنامه نویس سمت سرور و کلاینت، متخصص امنیت وب سایت، کارشناس دیجیتال مارکتینگ، پشتیبان، تیم آنالیز و تست کننده، اپراتور، تولید کننده محتوا و توسعه دهنده سایت؛ همگی بخش هایی هستند که در شرکت های طراحی سایت حضور مستمر دارند. اینکه در هر بخش چند نفر مشغول به کار هستند، وابسته به اندازه و بزرگی شرکت است.

پشتیبانی شرکت طراحی سایت

پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی و نگهداری از یک سایت اینترنتی است. بدون برخورداری از خدمات این بخش، کم کم و در طی گذر زمان سایت با انحراف رو به رو شده و مختل می شود. لذا برای پیشگیری از بروز اختلال در عملکرد سایت لازم است که به پشتیبانی پس از طراحی سایت توجه ویژه مبذول گردد.

پشتیبانی شرکت طراحی سایت 

در هر شرکت طراحی وب سایت تیمی متشکل از چند کارشناس خبره حضور دارند که می تواند تمام خدمات مورد نیاز مشتریان را از وب سرور گرفته تا برنامه نویسی به نحو احسن و بدون فوت وقت انجام دهند. به علاوه انواع مختلف خدماتی که مشتریان در زمان فعالیت سایت به آن نیاز خواهند داشت، توسط این تیم به آنها ارائه خواهد شد. حضور پر رنگ تیم پشتیبانی می تواند مانع ایجاد باگ و مشکلاتی از این دست شود و طول عمر مفید سایت را بالا می برد. شرکت هایی که پشتیبانی 24 ساعته برای پروژه های خود در نظر می گیرند، عملکرد موفقیت آمیزتری نسبت به رقبا دارند. لذا تمایل مشتریان به واگذاری پروژه به این مجموعه ها بیشتر است.

برای دریافت تمامی این خدمات، همین حالا با ما در شرکت سئو اصفهان تماس بگیرید. شما عزیزان می توانید علاوه بر خدمات یاد شده برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در اصفهان با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسهگویی به سوالات شما هستند تا پیش از آغاز پروزه طراحی سایت، با دیدی باز و آگاهانه وارد عمل شوید.

نوشتن دیدگاه